Hakkımızda - Ereğli Fiat Servis-Bayi

İçeriğe git

Ana menü:

Eğitimciler Ltd. Şti.
ZİYAGÖKALP MAH.
ADANA KARAYOLU ÜZERİ
NO:152/5   EREĞLİ /KONYA
TEL  : (332) 7134024 FAX :  (332) 7122522
GSM : (505) 3059636-(531) 6961133
          BizdenHaberler

   Eğitimciler işletmecilik ticaret ltd.şti 1993 yılında  3 ortaklı bir şirket olarak faaliyetine başladı. Sürücü kursu ve fiat yetkili servisi olarak faaliyetini sürdürdü.
2009 yılında şirket ortaklarından birisi ayrıldı,
şu an Yaşar AKGEDİK ve Hüseyin KİNGİR şirket ortağı olarak devam etmektedir.
    2014 yılı mayıs ayında sürücü kursu faaliyetine son vererek Fiat yetkili servis olarak yeni binasında faaliyetine devam etmektedir.
Yetkili servis içerisinde Kaporta,
Boya, Elektrik, Mekanik, Klima, Mini onarım, Oto muayene hazırlık, Detaylı temizlik, Lastik satış ve servis, Lastik otel hizmet alanlarında 14 kişilik tecrübeli, eğitimli elemanlarıyla hizmet vermektedir.
   Ayrıca ortakların  Eğitimciler sigorta aracılık hiz.ltd.şti adıyla sigorta alanında faaliyet gösteren bir diğer şirketide aynı adreste farklı mekanda faaliyetine devam etmektedir.

   
        
         HÜSEYİN KİNGİR
     EĞİTİMCİLER.LTD.ŞTİ.

    Vizyonumuz
    
Sektörüne liderlik eden, araç satışı ve satış sonrası hizmetler başta olmak üzere, çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan seçkin bir otomotiv şirketi olmak.

   
Misyonumuz
   Araç satışı ve satış sonrası hizmetlerde, yetenek ve bilgimizi arttırmak, müşterilerimize 7 gün 24 saat süratli, kaliteli ve uygun hizmet vermektir.

 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön